Príďte sa pozrieť  v poradí už  štvrtý tohtoročný vegánsky piknik tentokrát v duchu vianoc, ktorý sa  uskutoční v priestoroch našej srdcovky Archajel Caffe bar v Banskej Štiavnici.

V čase sviatočnom si je potrebné oddýchnuť, načerpať energiu a nasať čaro Vianoc. Preto neváhajte a prídite! Bude príjemná zábava, workshopy, vegánska kapustnica a na záver večera koncert a veľká párty :-).

Každý je vítaný – vegán, vegetarián, karnista, bezlepkáč, frutarián, bretharián. Pokojne zober aj frajera či frajerku, rodičov, či iných kamošov.

👉 ČO SI TREBA PRINIESŤ?
➡ niečo vegánske pod zub
➡ niečo z čoho budeš jesť (miska / tanier / príbor)

🌿 AKÉ JEDLO JE VEGÁNSKE?
Pod vegánskym jedlom sa myslí všetko, čo neobsahuje mäso a živočíšne zložky (mlieko, syr, vajcia, med atď.). Môžeš teda upiecť koláč, pripraviť raw zákusok, spraviť jednoduchú pomazánku či niečo dobré navariť. Priniesť však môžeš aj surové ovocie alebo zeleninu, príp. nejaké vegánske maškrty z obchodu (sušienky, cukríky, čokoláda a pod). Určite poteší aj niečo na spláchnutie hrdla: domáca limonáda, minerálka, čaj, čerstvý fresh či obyčajný kupovaný džús. :)

🤐 Ak prinesieš vlastné jedlo, napíš na papierik zloženie alebo aspoň zoznam alergénov. Túto informáciu ocenia najmä alergici.