Po viac ako rok a pól trvajúcom úsilí sa na svetlo sveta dostáva nový, v poradí druhý štúdiový album od kapely Medial Banana. Album má názov Rockin´it, a podľa slov chalanov sa môžeme tešiť na dozretejší a prepracovanejší obsah, ktorý sa nesie samozrejme v rytmoch reggae, dubu alebo dancehallu, ale presahuje aj do hip-hopu a v niektorých pasážach jemne do popu. Bez intra sa na albume nachádza 13 songov, v ktorých nájdete spolupráce s domácimi a zhraničnými umelcamí. Za zmienku určite stojí skladba “Reprezent II” na ktorej sa ale tentokrát predstaví posádka z Česka, a zaujímavosťou je určite song s legendou slovenského ska a reggae, s Robom Grigorovom.

Toto CD si môžeš zakúpiť buď v digitálnej verzii od 24.12ty , ale samozrejme bude od 26.teho dostupný aj vo fyzickej forme, ktorá je v jednoduchom čierno-bielom šate, a vpredu ozdobená mocným logom. Všetko spolu aj s novým merchom nájdeš v ponuke na http://shop.rukahore.sk/medialbanana/rockin-it .

Ak si sa ešte pevne nerozhodol/-a či kúpiť, tak práve 26.teho budeš mať možnosť si vypočuť songy z tohto albumu na Rockin´it – Album launch party, ktorá sa uskutoční v priestoroch MMC. Na tejto akcii sa okrem “Banánov” ukáže aj kapelka Foolproof Riddims, Boy Wonder, Bekim či speváčka Katka Ščevlíková, ktorú nájdeš aj v jednej piesni na albume. Na tejto akcii plnej super koncertov si budeš môcť tento nový album rovno aj zakúpiť, tak isto aj so spomínaným novým oblečkom či odznakmi.

Pre viac info sleduj oficiálny event na sociálnej sieti https://www.facebook.com/events/1645644189035003