0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Lukášom Bartos Vigáriom

Slovenský rasta brand bola myšlienka, ktorá kolovala v komunite nejaký čas ako niečo, čo by zjednocovalo hudobníkov, umelcov a ľudí rovnakého presvedčenia. Časom sa tento nápad začal formovať pod názvom Lion Paw (Levia Laba).

Značka vznikla v roku 2015 zakladateľom Lukášom Bartos Vigáriom spolu s postupne sa rozvíjajúcou reggae, dancehallovou scénou a rastafari kultúrou na Slovensku. Čoraz viac ľudí chcelo prezentovať svoj postoj boja proti rasizmu, diskriminácii a nenávisti alebo vyjadriť lásku k hudbe ako súčasť ich životného štýlu.

Cieľom Lion Paw je prispievať k rozvoju hudobných štýlov akými sú spomínané reggae, dancehall, ska a žánre soundsystémovej kultúry. V Lion Paw vidíme, že aj po mnohých udalostiach v našej spoločnosti znie hlas nenávisti človeka stále jasne, no ľudí bojujúcich za jednotu a rovnosť je mnoho a jediná možnosť, ako umlčať slová útlaku je jasne ukázať svoj postoj. Mier, tolerancia, rovnosť všetkých ľudí je základný postoj Lion Paw. Ako povedal Bob Marley: „One love, one heart, one destiny.“

Dizajny sú inšpirované primárne rastafari kultúrou a afro-karibskou hudbou. Pri výrobe našich produktov dbáme na vysokú kvalitu, ochranu životného prostredia a ekologický prístup.

Lion Paw obliekajú každého bez ohľadu na jeho vek, vierovyznanie, farbu pleti či národnosť. Značka je určená pre všetkých, ktorí chcú prejaviť svoje JA, poznajú svoje hodnoty a hrdo a nahlas ich aj prezentujú.