0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

No Borders - Kultúra bez hraníc / Rovinka event

No Borders - Kultúra bez hraníc / Rovinka event
7. apríla 2022

Po dlhšej dobe, kedy boli koncerty a podujatia zrušené, začínajú konečne pribúdať zaujímavé hudobno- tanečné akcie. Výborný program pripravilo Občianske združenie "No Borders - Kultúra bez hraníc", ktoré sa uskutoční 10. apríla.
Podujatie sa bude konať pred kultúrnym domom v Rovinke v prípade pekného počasia, inak v kultúrnom dome.

Pestrý program je pripravený pre deti aj dospelých.

od 14-tej hodiny vás privíta detský spevácky súbor Jabĺčko z Rovinky a do tanca sa môžete zapojiť spolu s country stepovou skupinou Mostík.

Pre kreatívne ratolesti si animátori pripravili tanečné workshopy, tvorivé dielne a bubnovačku v afrických rytmoch. Odvážni sa môžu nechať namaľovať na tvár a ešte odvážnejší skúsiť jazdu na motorkách, ktorú sprostredkujú jazdci z motoklubu Thunder Riders.

Od 18:00 sú na rade tanečné vystúpenia, kde sa vám predstavia Lacko Cmorej so špecifickým tanečným zoskupením CreDance, ktoré vo svojich tanečných kreáciách spájajú prvky baletu, gymnastiky a streetdance. Predstaví sa aj dancehallova tanečníčka a choreografka Aron Mitu.
Aron Mitu je pochádza z Keni a žije na Slovensku už 10 rokov. Vedie svoju vlastnú tanečnú školu, kde sa zameriava na dancehall a jamajské tance.

Hneď po nich sa môžete tešiť na spevákov jamajský reggae dancehallový umelec Puppa Yharno, raperka z Kene Chupee Watta a novú éru predstaví slovenská skupina s africkými koreňmi Wakanda Wision.

Tešiť sa môžete tiež na performance Ras Štvanec/No Borders Movement.

Pre hladných a maškrtníkov bude pripravený stánok s africkou kuchyňou, ktorú pre Vás pripravia kuchári z aromarestaurantsk.

Milovníci umenia si prídu na svoje v dražbe a predaji ručných prác, malieb či umeleckých predmetov- zakúpením diel prispejete a podporíte občianske združenie No Borthers.


Vstup na podujatie je zdarma.