Smoke it! w/ Colectiv & Fil – cz, Woodman Jam – ger

Tentokrát  si pre teba pripravili niečo špeciálne a výnimočné. Táto párty prinesie spojenie hned troch krajín. Česka, Nemecka a Slovenska. V jeden večer sa v hopkirku predstavia Colectiv + dj Fil, kapelka Woodman Jam z Nemecka a domácu scénu vykryje Skandyman, Dckdst, Bassing a Dr White.

COLECTIV + Dj Fil (cz)

COLECTIV objavil svoju Jamajku v Českých Budějicích. Zpieval od malička a poprvé sa predviedol na Reggae meetingu v roku 2010. Od vtedy vystriedal velké množstvo session v Česku ale aj na Slovensku. Z jeho tvorby môžete poznať hity ako „Budejice Jamajka je“, „My chceme mír“ či „Krásná česká zem“. Spolupracuje s Coco jammin Production. Za svojej kariéry vystriedal viacero festivalov ako Uprising, Galota, Mighty sounds, Hip hop kemp, Reggae area …
Postupne vznikli spoločné piesne s Afu-Ra (US Rap/HipHop), Rest (CZ Rap/HipHop), Boy Wonder (SK Rap/HipHop), Regie (CZ HipHop), Smola a Hrušky (SK Reggae/Punk) ,MessenJah, Medial Banana (SK Reggae/Dancehall), Urban Robot (CZ Reggae/HipHop), Pull Up Unity (SK Dancehall) nebo Mc Ryhha (SK Reggae/Raggamufin).
V roku 2018 si pre nás pripravil novú výbušnú show doplnenú o nenatočené pecky ale aj jeho novinky, ktoré v poslednom období vyšli. Kryť chrbát mu bude Dj F.I.L.
http://colectiv.cz

WOODMAN JAM (ger)
Berlínska reggae/rock/soul kapela

Absolútne nová nemecká formácia Woodman Jam, v ktorej na basovú gitaru hrá rodák zo Senca, Marc Sipeky aka Marc Es, ktorý je zakladateľom kapely a zároveň aj bývalý basák skupiny Medial Banana.
–WOODMAN JAM–
https://www.facebook.com/woodmanjam/

vydáva svoje debutové ‘Rising Sun EP’ a v rámci svojej release tour zavítajú troma koncertmi aj na Slovensko. Jeden z koncertov sa uskutoční v Hopkirku.

O hudobný support pred aj po koncertoch sa postarajú dji Dckdst, Bassing, Dr White a Skandyman (natty youth sound)

Start: 20:00